مرکز مشاوره تخصصی سهام
سیمان سبزوار    ۲۰۰۰ ریال
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و چهارم دی 1385ساعت 18:36  توسط مدیر سایت  | 

بنده خدا عزیز

تنها هدف ما از ارایه قیمت ها اطلاع رسانی است ودر حالیکه در بازار های عمده خرید و فروش  سهام باقران (سبزوار -بیرجند-زنجان-مشهد) قیمتها در حد ۱۰۵۰ ریال نوسان دارد ما چاره ای جز اعلام این قیمت نداریم.البته به فراخور زمان و درچندین نوبت با ارایه تحلیل اعلام کرده ایم که قیمت این سهم با توجه به جمیع جهات و تحلیل فاندامنتال بسیار عالی است و با توجه به موقعیت ممتاز و پیشرفت پروژه این قیمت فرصت مناسبی برای خرید سرمایه گذاران میان مدت و بلند مدت است.

iranbiz عزیز

شماره های ما ۰۹۱۵۵۷۱۱۷۸۲-۰۵۷۱۲۲۲۶۴۶۴

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیستم دی 1385ساعت 11:4  توسط مدیر سایت  | 

سیمان لار سبزوار         ۲۱۵۰ ریال

سیمان باقران               ۱۰۵۰ ریال

سیمان بیارجمند           ۷۶۰ ریال

بانک سرمایه                ۱۰۲۰ ریال

+ نوشته شده در  سه شنبه نوزدهم دی 1385ساعت 11:46  توسط مدیر سایت  | 

در پی به حد نصاب نرسیدن مجمع در روز جمعه ۱۵/۱۰/۸۵ شرکت سیمان لار سبزوار از سهامداران دعوت کرد تا در تاریخ ۲۹/۱۰/۸۵ در مجمع این شرکت حضور به هم رسانند.همچنین شرکت دیروز با چندین دستگاه اتوبوس علاقه مندان را به محل سایت واقع در دشت پروند سبزوار برد تا از مراحل ساخت پروژه دیدن کنند.اکثر بازدید کنندگان با ابراز شگفتی از پیشرفت پروژه از  مجریان و مدیران پروژه تشکر کردند.

امروز هم قیمت ها در همان حدود ۲۳۰۰ ریال نوسان کرده اما با توجه به عرضه کم و تقاضای زیاد بعد از بازدید احتمال افزلیش قیمت تا سطح ۲۵۰۰ ریال در هفته جاری دور از ذهن نیست.

+ نوشته شده در  شنبه شانزدهم دی 1385ساعت 18:32  توسط مدیر سایت  | 

پس از سقوط ناگهانی قیمت در هفته گذشته بازار دوباره به حالت اول برگشت . امروز سهام سیمان سبزوار به قیمت ۲۳۰۰ ریال در بازار مبادله میشود. با توجه به در پیش بودن مجمع احتمال کاهش قیمت بعید به نظر میرسد.

از لحاظ تحلیل بنیادی نیز با توجه به  اعطای مجوز صادرات به پروژه هایی که از سال ۱۳۸۴ به بعد افتتاح شده اند یا میشوند در هفته گذشته توسط دولت و قیمت ۹۰ دلاری هر تن سیمان در کشور های همسایه سرمایه گذاری بلند مدت در پروژه هایی مانند سیمان لار سبزوار که شامل این مصوبه دولت شده اند خالی از لطف نیست.

+ نوشته شده در  دوشنبه یازدهم دی 1385ساعت 11:19  توسط مدیر سایت  | 

بازار به قطعنامه عکس العمل نشان داد. 

قیمت ها نزول کرد.سیمان سبزوار                   ۲۰۰۰ ریال

+ نوشته شده در  چهارشنبه ششم دی 1385ساعت 9:21  توسط مدیر سایت  | 

سهام سیمان لار سبزوار در رالی صعودی قرار گرفت .هم اکنون قیمت از مرز ۲۳۲۰ ریال نیز گذشت.
+ نوشته شده در  یکشنبه سوم دی 1385ساعت 10:53  توسط مدیر سایت  | 

شرکت سیمان لار سبزواراز سهامدارانش دعوت کرد تا در  روز جمعه  ۱۵/۱۰/۸۵  در مجمع عمومی سالیانه در محل سبزوار حسینیه باقر العلوم شرکت کنند.برگ ورود به جلسه در روزهای ۱۲/۱۳/۱۴ در محل دفتر شرکت و با در دست داشتن اصل اوراق سهام تحویل میگردد.
+ نوشته شده در  یکشنبه سوم دی 1385ساعت 8:37  توسط مدیر سایت  | 

سیمان سبزوار                                      ۲۲۵۰ ریال
+ نوشته شده در  شنبه دوم دی 1385ساعت 18:16  توسط مدیر سایت  | 

آقای جهان

جهت آگاهی شما و دیگر دوستان مطالبی را در مورد نقل و انتقالات عمده سهام می اوریم.

در معاملات عمده سهام هیچگاه قیمت روز سهام مطرح نیست برای مثال در حالیکه سهام شرکت هپکو ( از شرکت های بورس اوراق بهادار ) در روز چهارشنبه ۲۹/۹/۸۵ به قیمت ۱۷۹۳ ریال در تالار بورس مبادله میشد یک شرکت سرمایه گذاری حاضر شد برای خرید یک بلوک ۲۰۰ میلیون سهمی ( معادل ۶۰٪ سهام شرکت هپکو) مبلغ ۳۵۰۰ ریال به ازای هر سهم بپردازد.

دوست عزیز قیمت معامله عمده به چند دلیل بالاتر از قیمت روز است:

۱.با خرید یک بلوک عمده سهم خریدار نبض تصمیم گیری شرکت را به عهده میگیرد .مثلا در شرکت سیمان سبزوار که هیچ سهامدار عمده ای ندارد یک شخص می تواند با خرید ۲۵٪ سهام همه امور شرکت سیمان سبزوار را به عهده بگیرد یعنی در عمل با خرید ۲۵ ٪ مالک معنوی ۱۰۰ ٪ شرکت میشود .تمام مدیران با اراده او انتخاب میشوند استراتژی تولید و فروش شرکت با رای و نظر او شکل میگیرد  و ........

به همین دلیل است که به اینگونه سهام سهم مدیریتی میگویند.

۲.ایا امکان جمع اوری حجم بالای سهام از بازار وجود دارد ؟هم اکنون قیمت سیمان سبزوار ۲۱۵۰ ریال است ایا اگر شخصی حقیقی یا حقوقی تصمیم بگیرد ۲۵ ٪ سهام یعنی معادل ۱۰۰ میلیون سهم را از بازار جمع اوری کند  قیمت در همین حد باقی می ماند؟ایا اصولا این مقدار فروشنده وجود دارد ؟

واضح و مبرهن است که چنین کاری اصولا امکان پذیر نیست  و حتی در صورت امکان چون همیشه میزان عرضه و تقاضا مقدار مشخصی است با افزایش سریع میزان تقاضا قیمت هم رشد چشمگیری خواهد یافت .اگر هم اکنون شرکتی تصمیم بگیرد ۱۰۰ میلیون سهم سیمان سبزوار را جمع اوری کند اگر قیمت شروع را ۲۱۵۰ ریال در نظر بگیریم با خرید ۱۰۰ هزار سهم بازار عکس العمل نشان داده قیمت ها حداقل ۳۰۰ ریال افزایش می یابد دوباره با جمع اوری ۱۰۰ هزار سهم بعدی در قیمت ۲۴۵۰ ریال دوباره همین عمل تکرار خواهد شد .........

و در عرض دو الی سه ماه و تا رسیدن به سقف ۱۰۰ میلیون سهم قیمتها از ۷۰۰۰ ریال نیز فراتر خواهد رفت.

 

ذکر مطالب بالا نشانه تاییدی بر شایعه خرید ۲۵ ٪ سهام شرکت سیمان سبزوار توسط استان قدس رضوی نیست و تنها امکان عقلانی انجام چنین معاملاتی را  تایید میکند .

کاربر گرامی(( جهان))

 امیداورم با این توضیحات با  نحوه مبادلات عمده سهام که برای شما غیر منطقی و غیر اقتصادی به نظر می رسید اشنا شده باشید.

+ نوشته شده در  شنبه دوم دی 1385ساعت 11:22  توسط مدیر سایت  |